• شماره های تماس

  02155816832-09194761644-09121773549

جعبه چای

تولید جعبه مقوایی  بسته بندی دیجی جعبه   در صنایع چاپ و بسته بندی  پس از جلسات طولانی ، و تشکیل جلسات اتاق فکر به صورت پی دی پی انجام شد. بسته بندی چای و دم نوش بخاطر بازار رقابتی که در کشور پیدا شده است ، از حساسیت زیادی در میان تولید کنندگان برخوردار است.

بسته بندی چای

در کشورهای خارجی از سالهای پیش تا به امروز تغییرات زیادی داشته و نسبت به ایران دارای تنوع بسته بندی بیشتری بوده است. بسته بندی یکی شاخصه های مهم در تولید می باشد چنانکه کیفیت بسته بندی می تواند منجر به کیفیت محصول شود. استفاده از مواد اولیه مرغوب و عایق نفوذ هوا یکی از مسائل مهم جعبه های چای است که این کیفیت را می توان همراه با ظاهری زیبا و رنگ بندی جذاب بوجود آورد. که سابقه همکاری با برند های مطرح و پر طرفدار در زمینه چاپ جعبه  را در کارنامه خود ثبت کرده است
جعبه سازی
گروه تولیدی جعبه و کارتن سازی  دیجی جعبه  به پشتوانه تجربه چندین ساله پرسنل مدیریتی و عملیاتی خود ، ” کیفیت بالاتر” و ” سرعت عمل ” را خط مشی امور قرار داده و طبق باور قلبی خود و نیز عملکرد سالهای گذشته با تاکید بر کیفیت و قیمت مناسب تولیدات، ما را به یکی از ارزشمندترین شرکای تجاری مشتریانمان در صنوف مختلف تبدیل نموده است.

دیدگاه ها(02)

 1. واقعا ممنون از خدماتتون عالی

  Avatar
  محمد زارعی آگوست 11, 2019 پاسخ
  1. خواهش میکنم ممنون که مجموعه ما رو انتخاب کردید

   Avatar
   admin آگوست 11, 2019 پاسخ

دیدگاه بگذارید

بازگشت به بالا