02155816832-09194761644-09121773549

-دستمال-کاغذی11-دستمال-کاغذی11

چاپ جعبه دستمال کاغذی

یکی از جعبه های بسیار پر مصرف و کاربردی  چاپ بسته  دستمال کاغذی می باشد.بسته بندی دستمال کاغذی یکی از آن کالا‌هایی است که تقریبا همه ما در طول روز از آن استفاده می‌کنیم و استفاده از آن به یک مکان یا شرایط خاص محدود نمی‌شود. یکبار مصرف بودن دستمال کاغذی یکی از ویژگی‌های آن است که همزمان با افزایش آگاهی عمومی در مورد اهمیت بهداشت، مردم را به استفاده از آن ترغیب می‌کند. با این حال سرانه مصرف دستمال کاغذی در خاورمیانه هنوز هم بسیار پایین تر از سایر نقاط جهان است. بازار دستمال کاغذی یکی از آن بازار‌هایی است که نوسان قیمت در آن بسیار قابل توجه است. اما به هرترتیب حتی افزایش قیمت هم نمی‌تواند مانع مصرف دستمال کاغذی شود.
در سال های اخیر با به وجود آمدن محصولات یک بار مصرف همانند لیوان کاغذی،( دستمال کاغذی)به صورت یک پک تبلیغاتی با لیوان کاغذی ارائه میشود که میتواند برد تبلیغاتی بالایی داشته باشد.

جعبه دستمال کاغذی

یکی از مهمترین رموز موفقیت تولید کننده های دستمال کاغذی این استتوجه ویژه به ساختار، گرافیک و تنوع طرح دستمال کاغذی استنگاه ویژه:دستمال کاغذی تا موقعی که مصرف نشده باشد برای مصرف کننده یک محصول درب بسته است که امکان تست برگ آن را ندارد و در چشم اندازی دیگر شاید برای خیلی از مصرف کننده ها کیفیت در اولویت های بعدی قرار داشته باشدو هماهنگی طرح با دکور منزل یا محل کار و یا زیبایی طرح اولویت خیلی بیشتری برای این قبیل مشتریان داشته باشد.
به همین دلیل است که کار بر روی دیزاین بسته بندی دستمال کاغذی ای که شاید میلیون ها تیراژ به چاپ برست خیلی مهم است.و ارزش هزینه و وسواس زیاد را دارد.یادمان نرود که دستمال کاغذی تنها محصول صنایع بهداشتی است که در سر میز شام و میز پذیرایی و میز شرکت ها و … وجود داردمجموعه جعبه سازی دیجی جعبهمتخصص ترین مرکز تولید و عرضه انواع دستمال کاغذی تبلیغاتی در سایز و طرحهای عمومی و اختصاصی می باشدطراحی و چاپ دستمال کاغذی به جهت اطلاع رسانی عمومی که دارد توجه مخاطبان زیادی را جلب می کنـد، دستـمال کاغـذی تبلیـغاتی می تواند به عنـوان هـدیه تبلیغاتی برایهتل ها ، رستوران ها،بانـکها،شرکتهای خـودروسازی و کـارواش ها مورد استـفاده قرار گیرد ، انواع بسته بندی  دستمال کاغذی به شکل های ماشینی ، مستطیلی ، هرمی و دلخواه تولید می گردد .

شماره های تماس : 09194761644-09121773549-02155816832

بازگشت به بالا