[lvca_odometers per_line=”4″ per_line_tablet=”2″ per_line_mobile=”1″][lvca_odometer_item prefix=”9194761644″ start_value=”0″ stop_value=”0″ suffix=”داریوش سعید”][lvca_odometer_item prefix=”9121773549″ start_value=”0″ stop_value=”0″ suffix=”بهزاد فرمند”][lvca_odometer_item prefix=”9211773549″ start_value=”0″ stop_value=”0″ suffix=”تلگرام”][lvca_odometer_item prefix=”2155816832″ start_value=”0″ stop_value=”0″ suffix=”کارخانه”][/lvca_odometers]

اگر شما در زمینه عطر و ادکلن فعالیت دارید و برای کالای خود به دنبال جعبه عطر و ادکلن خوب هستید، دیجی جعبه  می تواند انتخاب های بیشماری را به شما بدهد. با توجه به ماهیت کالایی مانند عطر و نیاز این کالا به کادو شدن و قرار گرفتن در جعبه، ساخت جعبه عطر و ادکلن مد نظر خود را می توانید به دیجی جعبه  بسپارید. با توجه به این که تمامی جعبه ها در دیجی جعبه با در نظر گرفتن انداره های داده شده توسط مشتری تولید می شوند، شما هیچ محدودیتی در ابعاد جعبه عطر مورد نظر خود ندارید. از نظر انتخاب رنگ و روکش مورد استفاده برای جعبه خود نیز می توانید به بی نهایت طرح و رنگ دسترسی داشته باشید.

[lvca_accordion][lvca_panel panel_id=”panel-5bf2dd6bad9f0″ panel_title=”توضیحات”]

 جعبه ادکلن

در دیجی جعبه تابع شرایط کیفیتی تمامی جعبه های تولید شده در مجموعه ما است. جعبه ای زیبا، محکم و دقیق که می تواند ضمن حفاظت از کالای داخل خود، زیبایی خاصی هم به محصول ارائه شده توسط شما بدهد. با طلاکوب برند مورد نظر خود روی جعبه عطر، می توانید جعبه ای متناسب با خواص برند و کسب و کار خود داشته باشید. با ترکیب رنگ ها و همچنین استفاده از رنگ متناسب با لوگو یا کسب و کار خود، می توانید جعبه مورد نظر خود را با معیارهای رنگ بندی برند خود هماهنگ سازید.

[/lvca_panel][lvca_panel panel_id=”panel-5bf2ddf82f089″ panel_title=”ابعاد جعبه ادکلن”]

ابعاد جعبه ادکلن

ابعاد جعبه ادکلن شما هر چه که باشد مشکلی نیست. امکان تولید هر نوع جعبه با هر نوع ابعادی در دیجی جعبه وجود دارد.

. مزیت قرار دادن عطر در یک جعبه محکم و با دوام همراه با لوگوی کسب و کارتان این است که پس از خرید، مشتری همواره این جعبه را نگه خواهد داشت و با دیدن برند شما روی آن، انگیزه خرید بعدی از شما را نیز پیدا خواهد کرد.[/lvca_panel][lvca_panel panel_id=”panel-5bf2deae18f0a” panel_title=”دیزاین جعبه”]

در دیجی جعبه جعبه های مختلفی تولید می کنیم که بنا به ابعاد بسته بندی و نوع عطری که مد نظر دارید، می توانیم مدل درب هر جعبه را متناسب با سلیقه شما یا مشتری تان تولید کنیم.

با مراجعه به فروشگاه محصولات که در صفحه قابل مشاهده است، می توانید به مدل های مختلف جعبه دسترسی داشته باشید.

/امکان تولید جعبه کشویی، جعبه درب دار معمولی، جعبه درب دار لولایی و هر مدل جعبه ای که فکرش را بکنید توسط تی سبز وجود دارد. این بستگی به شما دارید که تمایل داشته باشید جعبه عطر خود را در چه مدل جعبه ای قرار دهید.

[/lvca_panel][/lvca_accordion]

بازگشت به بالا